DUYURULAR

  • Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete başlamıştır.
  • Site hız ve performans yönüyle modifiye edilmiştir.
  • Sitemizde yasadışı hiç bir paylaşım yapılmamaktadır.
  • İçerikler hakkında itirazlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere iletin.
  • Site iletişim sayfasından siteyle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tıkla
  • Bu siteye sizinde katkılarınızı bekliyoruz. ...
  • Sitemizdeki içerikler için lütfen seviyeli yorumlar yapın,
  • Küfürlü, hakeretli şekilde konuşanlar siteden banlanacaktır.
  • Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Hot News
Anasayfa » Kişiler » demi lovato kimdir
Kişiler 2014
demilovato22

demi lovato kimdir

Haber Tarihi: 18 Haziran, 2014,Çarşamba | | Kategorisi: Kişiler

Amerikan muzik endüstrisinin ortaya çıkardığı yeni yıldızlardan Demi Lovato’nun gerçek adı Demetria Devonne Lovato’dur. Demi Lovato 20 Ağustos 1992 yılında Amerika’nın New Mexico’ya bağlı Albuquerque kentinde doğmuştur. Demi Lovato’nun ailesi İspanyol, İrlandalı ve İtalyalıdır. Sanatçının İki kardeşi de kızdır; büyük kardeşinin adı Dallas’tır. Dallas da hem oyuncu hem de şarkıcıdır ve Demi’den beş yaş büyüktür. Demi Lovato’nun küçük kardeşinin adı ise Madison’dır. Demi’den tam 10 yaş küçüktür.
demilovato
Demi Lovato’nun burcu aslandır. Boyu kaçtır? Demi Lovato 1,61 m. uzunluğundadır. Sanatçı ilkokulu Grapevine-Collyville’de, ortaokulu Cross Timbers’ta okumuştur. Ortaokul yıllarında üç yıl koro sınıfına devam etmiştir. Günümüzde ise Demi Lovato kariyerinden dolayı evde özel ders almaktadır.Demi Lovato’nun ilk oyunculuk denemesi henüz altı yaşındayken olmuştur. Demi Lovato’nun ilk dizisi Barney ve Arkadaşları serisinde sürekli oynadığı Angela karakteridir.
DEMİ LOVATO
Barney ve Arkadaşları dizisinden sonra Demi Lovato şarkıcılık kariyerine devam etmiş bu arada Prison Break gibi dizilerde misafir oyuncu olarak rol almıştır. Sanatçı kariyerindeki ilk önemli rolü 2007 yılının Ocak ayında Disney Channel’da yayınlanan “Zil Çalınca” dizisinde oynamıştır. Burada Charlotte Adams karakterini canlandırmıştır.
demilovato2
Demi Lovato’nun oynadığı diziler bu başarılı performanstan sonra önemli bir artış göstermiştir. 2008 yılının Eylül ayında “Welcome to Mollywood” dizisinde oynamaya başlamıştır. Ardından Demi Lovato Mitchie Torres ismi ile bir Disney Channel yapımında rol almıştır. Selena Gomez ile birlikte Demi Lovato “Prenses Koruma Programı” filminde oynamıştır.

Demi Lovato'nun çocukluk fotoğrafı

Demi Lovato’nun çocukluk fotoğrafı

Demi Lovato’nun hoşlandığı şeyleri şöyle özetleyebiliriz. Başarılı oyuncu; beste yapmayı, şarkı söylemeyi, gitar ve piyano çalmayı sevmektedir. Demi Lovato Jonas Brothers ile şarkılar yazıp çıkış albümünü çıkarmıştır. Demi Lovato’nun albümü “That’s How You Know” Amerika’da akademi ödülünü kazanmıştır.

Bu Konu İle İlgili Diğer İçerikler

468x60 REKLAM ALANI
Yorum Durumu: Yorum Yok
Sizinde bir katkınız olsun

Buraya Yorum Bırakabilirsiniz

XHTML: Kullanabileceğiniz Kod Etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>