DUYURULAR

  • Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete başlamıştır.
  • Site hız ve performans yönüyle modifiye edilmiştir.
  • Sitemizde yasadışı hiç bir paylaşım yapılmamaktadır.
  • İçerikler hakkında itirazlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere iletin.
  • Site iletişim sayfasından siteyle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tıkla
  • Bu siteye sizinde katkılarınızı bekliyoruz. ...
  • Sitemizdeki içerikler için lütfen seviyeli yorumlar yapın,
  • Küfürlü, hakeretli şekilde konuşanlar siteden banlanacaktır.
  • Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Hot News
Anasayfa » Bilişim » En iyi adsense alternatifi
Bilişim 2015
Web sitesinden para kazanma yolları

En iyi adsense alternatifi

Haber Tarihi: 12 Ocak, 2015,Pazartesi | | Kategorisi: Bilişim

Site açıp en azından site masraflarını sitesine reklam alarak karşılamak isteyen benim gibi tüm site sahiplerinin ortak problemini masaya yatırayım istedim. Site sahipleri için belki tek geçeceği bir reklam kazanç çözümü adsense diyebiliriz fakat adsense kaydolmak son zamanlarda o kadar zor olmaya başladı ki ister istemez başka çözümler bulmaya mecbur olduk.

Adsense ekibi artık “gözünün üstünde niye kaşın var kardeşim!” dercesine sitelerimizi kabul etmediği gibi adsense başvuran siteleri niçin kabul etmediğini açıklamaya, gerekçelerini bile söylemeye gerek duymuyor. Siteniz google politikaları ile uyumlu değil deyip geçiyor. Bu başlığın altında yatan o kadar çok neden var ki bu nedeni bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor. Sitenizi bazen sıfırdan oluşturmanız bile google için yeterli olmuyor. Büyük ihtimalle sitenize yönelik ilk  başvurunuzu google botlar inceliyor ve bu bu botların programlanma mantığını bilmediğimiz için bu botların sitemizi niçin reddedildiğini bilemiyoruz. Google çalışanlarına sorsanız bile bu kişiler bile bu duruma doyurucu bir cevap veremiyorlar.

Sonuç olarak google adsense kabul edilemediğinizde çok büyük bir problem bizi bekliyor. Google adsense kabul edilmek çok zor olabilir ama kabul edildikten sonra bu hizmetin arkasında durduğunu her site sahibi biliyordur. Tıklama başına parasal olarak en fazla ücreti adsense veriyor. Google adsensin en yakın rakibi bile bu ücretlerin yarısını bile malesef vermiyor. Yerli reklam firmalarını hiç kaale bile almıyorum. Malesefki bunu deneyerek öğrendim yerli firmalar çok sorunlu ya tıklarınızı saymıyor saysa bile tık başı çok az veriyor bide cabası toplam paranızı almak istediğinizde de paranızın yüzde otuza yakınını kesiyorlar. Bir bakıyorsunuz boşa kürek çekmişsiniz.

Tüm denemelerim sonrası bir sitede karar kıldığımı söyleyebilirim. Bu site  Bidvertiser.  Araştırmalarıma göre Bu site  2003 yılında beri internet üzerinden reklam yayınlamaktadır. Yaklaşık 10 yıldır internet reklamcılığı konusunda faaliyet göstermektedir.

Benim tespit ettiğim tek dez avntajı türkiye bazlı reklamları çok az bu sebeple devamlı aynı reklamlar çıkıyor. Reklamlarınızı çeşitlendiremediğiniz için ziyaretçilerinizin ilgisi dolayısı ile az olabiliyor. Adsense gibi ziyaretçilerin ilgi alanına yönelik reklam gösterme olayı biraz daha zayıf kalıyor. Ama dediğim gibi Google Adsense alternatifi olarak gösterebileceğim tek site kullanmanızı öneriyorum. En küçük ödemesi 10 dolar (paypal). Ödemeler belirtildiği zamanda paypal hesabınıza yapılıyor.

Bidvertiser’e benim refimi kullanarak üye olmak için aşağıdaki bannera veya buraya tıklayın. İyi kazançlar.
468x60 REKLAM ALANI
Yorum Durumu: Yorum Yok
Sizinde bir katkınız olsun

Buraya Yorum Bırakabilirsiniz

XHTML: Kullanabileceğiniz Kod Etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>