DUYURULAR

 • Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete başlamıştır.
 • Site hız ve performans yönüyle modifiye edilmiştir.
 • Sitemizde yasadışı hiç bir paylaşım yapılmamaktadır.
 • İçerikler hakkında itirazlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere iletin.
 • Site iletişim sayfasından siteyle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tıkla
 • Bu siteye sizinde katkılarınızı bekliyoruz. ...
 • Sitemizdeki içerikler için lütfen seviyeli yorumlar yapın,
 • Küfürlü, hakeretli şekilde konuşanlar siteden banlanacaktır.
 • Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Hot News
Anasayfa » Araştırma » FETOcu Organizasyon
Araştırma 2014
fetullah-feto2

FETOcu Organizasyon

Haber Tarihi: 06 Haziran, 2014,Cuma | | Kategorisi: Araştırma

Fethullah Gülen etrafında çöreklenen sözde dinci fakat icraatlarına bakınca müslümanlıkla bağdaşmayan din kisvesi altında devletin altını oymaya çalışmış bir organizasyonu artık duymayan kalmadı.
fetullah-feto
Şimdiye kadar bu cemaat haksız bir şekilde devlet kadrolarına ve kurumlarına yerleşti. Kamu kurumlarına yerleştirme sınavlarının cevapları bu cemaatin mensuplarına el altından dağıtıldı. müfettişlik, komiserlik, müdürlük vb. meslekte yükselme sınavlarının cevapları bu cemaate ulu orta verildi.

Devletin ihalelerinde bu cemaatin yandaşları ayrıcalıklı tutuldu. Binlerce insan haksız olarak bir takım mevkilere ve maddiyata kavuştular. Dinen bu olaya baktığımızda islam dini ile hiç bir şekilde bağdaşmayan icraatler yaptılar. En basitinden haksız şekilde yükselen, haksız yere kamuda yer sahibi olanlar aslında kul haklarını gasp ederek, bir bakıma hırsızlık yaptılar.

Yüce Mevlamın affetmediği tek şey değilmiy di kul hakkı. Kul hakkı ile karşıma çıkmayın demiyormuy du yaradan. O zaman bu cemaat öbür dünyada nasıl bir hesap verecek. Hak ettiği halde memur, polis,öğretmen olamayanların hesabını kim verecek. Amerikadan fetva ve beddua veren Fethullah hodga (hoca)’mı verecek.

Fethullah Gülen Amerika’da yaşıyor ve bugüne kadar ABD’nin yayılmacı politikalarına karşı çıkan hiç bir açıklama yapmadı. Bir müslüman olarak(daha doğrusu öyle olduğunu iddia ediyor) o kadar müslüman devlet varken Amerikaya sığındı ve Türkiye’den daha çok Amerika ve İsrail politikalarını savundu. Bağlısı olduğu insanlar da dolaylı olarak öyle yaptı.

Bir bakıma Türkiye Devletinin sağladığı imkanlarla büyüyüp, serpilip uzaktan kumandalı Türkiye karşıtı politikalar üretti. Amerikan gazetelerine journallerine demeçler ve makaleler verdi ve vermeye devam ediyor. En şaşırtıcı nokta böyle zihniyetli bir insanın arkasından binlerce insanın gözü kapalı gitmesi oluyor. Nasıl bu kadar insanın beyni yıkanıyor ve basit sebep sonuç ilişkilerini görmekten insanlar bu kadar çaresiz kalabiliyor anlayabilmiş değilim.

Fethullah denen zat Irak’’ı işgal eden Amerika’ya “oraya demokrasi getirmesi” tavsiyesinde bulundu, Mavi Marmara Gemisi’nde ölen Türkler için “otoriteye karşı çıkmamak lazım” gibi ilginç bir ifade kullandı. Bugüne kadar cemaat okullarına FBI desteği ile ilgili çıkan haberler hakkında tek söz söylemedi.

Ve bu zat nasıl Amerika’nın dünyaca ünlü dergisi Time dergisi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘yılın en etkili 100’ kişisi anketinde yer buluyor. Bu konular da biraz düşünmek bu zatın neye, kime hizmet ettiğini ortaya koyuyor. En azından bu zatın hizmet ettikleri arasında bir müslüman olarak benim TANRIM’ın olmadığını açıkça söyleyebilirim.

Bu Konu İle İlgili Diğer İçerikler

468x60 REKLAM ALANI
Yorum Saysısı 2 Yorum
Sizinde bir katkınız olsun

 1. yunus sarı diyor ki:

  ben araştırmacı-yazar ve imam-hatip yunus sarı 2 eserim var. imkansızlıktan 3. esrimi yazamadım. bir de gittiğim her yerde feto cu larla mücadele etmek zorunda kaldım. ben 20 senedir feto nun sahte olduğunu anlatıyordum. bu konuda büyük tezlerimde vardı.bari tezlerimi siz geliştirin ve yayın.

 2. yunus sarı diyor ki:

  feto büyük bir projenin ürünüdür.islam alemi üzerine proğramlanmıştır. batının 1980 den sonra yeşil komimizm dediği isalm üzerin çalışacaktı. çünkü kızıl kominizm çökmek üzereydi. esas düşman islam çıkıyordu.ingiltere eski başbanı margırıt teacher bunu açıktan söylemişti. düşmanı olmayan idooloji,rejim çöker demişti. yeni dişmanımız islam demişti.sömürgeci ingiliz imaparatorluğu kocaman hindistanı elinde tutabilmek için dini kisveli oyunlar oynuyordu. o zamanki hindistan pakistan bangel v.s. ingilterenin 50 katı büyüklüğnde ve nufusuda hayli fazla. halkı pasifize etmek ve kontrol etmek gerekiyordu. ahmet gulam kadıyani isimli hocayı satın aldılar. kadiyani önce ben evliyayım dedi. sonra bana peygamberlik geldi dedi. ve bana gelen yeni ilhamlarda kurandaki cihat ayetlerini kaldırdım dedi. amaç ingilizlere başkaldırmanın önüne geçmekti. başardı. halkı pasifize etti. halk pasif olduğu için daha sonra ganhi de kaderin bir cilvesi olarak bağımsızlık mücadesinde pasif-silahsız hareketle başarılı olmuştur. yani ingilizler kendi kurdukları projede boğuldular.işte tıpkı bunun gibi amerika bu sefer ingilizlerin oynadığı bu oynun aynısını ortadoğu da ve genelde tüm dünya üzerinde feto ile oynutor. oyun aynı tek fark oyuncular değişik. kadiyani nin yerine feto var. hindistanın yerine islam alemi var. inliltere geride duruyor. amerika başrolde. kadiyani cihat ayetleri fesoldu demişti. feto da . savaş yok. mukavemet yok. isalam aleminde 30 senede 30 milyon kişi öldürülmiş. kınama yok. müslüman kanının hesabını sorma yok. hak isteme yok. ilsam alemini pasifize etmek, rahat durun, uslu durun. sesinizi çıkarmayın. hayırlı yolculuklar uslu durun çocuklar şarkısını söyleyin.tüm bu zulümler-kanlar üstüne sevgi-barış-kardeşlik mesajları verip papa nın ve papazların koluna dostluğuna girmeye devam sdiyor.

Yorum Durumu: 2 Yorum
Sizinde bir katkınız olsun

Buraya Yorum Bırakabilirsiniz

XHTML: Kullanabileceğiniz Kod Etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>