DUYURULAR

  • Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete başlamıştır.
  • Site hız ve performans yönüyle modifiye edilmiştir.
  • Sitemizde yasadışı hiç bir paylaşım yapılmamaktadır.
  • İçerikler hakkında itirazlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere iletin.
  • Site iletişim sayfasından siteyle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tıkla
  • Bu siteye sizinde katkılarınızı bekliyoruz. ...
  • Sitemizdeki içerikler için lütfen seviyeli yorumlar yapın,
  • Küfürlü, hakeretli şekilde konuşanlar siteden banlanacaktır.
  • Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Hot News
Anasayfa » Genel » Kate Middleton kimdir
Genel 2014
Kate Middleton Kimdir Kate Middleton Biyografisi

Kate Middleton kimdir

Haber Tarihi: 19 Haziran, 2014,Perşembe | | Kategorisi: Genel

Kate Middleton yani tam adıyls Catherine Elizabeth “Kate” Middleton 9 Ocak 1982 tarihinde Reading, Berkshir’da dünyaya gelmiştir. Kate Middleton’ın Philippa Pippa Charlotte ve James William adında iki kardeşi vardır ve babası Michael Francis Middleton eski havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi Carole Elizabeth Goldsmith Middleton ise eski bir havayolu hostesidir.

20 Ekim 2010 tarihinde Prens William ile nişanlanan Kate 29 Nisan 2011’de Westminster Abbey’de görkemli bir düğünle Prens William ile hayatını birleştirerek düşes ünvanını aldı. Çiftin ilk çocukları bir erkek oldu ve 22 Temmuz 2013’te dünyaya geldi.

Kate Middleton İskoçya’daki St Andrews üniversitesinde sanat tarihi bölümünde okumuş ve Prens William ile de burada tanışmıştır. Her ikisi de bir süre aynı öğrenci evinde kaldı. Prens William daha sonra coğrafya programına geçerken, Middleton sanat tarihi alanında mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir kıyafet zinciri olan Jigsaw’da aksesuar satınalma pozisyonunda çalışmış, ancak bir sene sonra işinden ayrılmıştır.İlişkilerinin İsviçre’de bir kayak tatilinde çekilen fotoğrafları ile duyulması ardından, Middleton kısa sürede ülkenin en çok fotoğraflanan kadınları arasına girdi.

Prens William ile 2010 senesindeki nişanlanmalarına kadar geçen sürede medya tarafından yakın takibe alınan ilişkileri 2007-2008 seneleri arasında bir yıllık bir kesintiye uğramış. Beraber olduklari dönemde Kate Middleton Prens William’ın “resmi olmayan kız arkadaşı” sıfatıyla çeşitli kraliyet organizasyonlarına katılmış ve pek çok değişik medya organı tarafından güzellik ve moda ikonu olarak nitelendirilmiştir.

Bugünkü servetlerine sıfırdan ulaşan Middleton ailesi, postayla oyuncak ve eğlence malzemeleri satışı yapan bir şirketi yönetiyor. Ailenin iki tarafı da Londralı değil, Baba Leeds, Anne County Durham kökenli ve ailelerinde türlü meslekten insan olsa da soylularla bir bağlantıları yok. Kate Middleton’ın kendisinden küçük iki de kardeşi var. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 arasında Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

2007 yılında kısa bir ayrılık yaşayan çift 2009 Ekimi’nde Kenya’da nişanlandı. Bugün evlenecek olan Kate Middleton’ı ailenin bir temsilcisi sıfatıyla pek çok resmi görev bekleyecek ve her adımını dikkatli atması beklenecek. Çift evlendikten sonra, gelenek olduğu üzere William’a düklük unvanı verilirse, Kate Middleton da düşes olacak. Aksi halde, protokolde, eşinin ön adı ile, yani “Galler Prensesi William Hazretleri” olarak anılacak.

Bu Konu İle İlgili Diğer İçerikler

468x60 REKLAM ALANI
Yorum Durumu: Yorum Yok
Sizinde bir katkınız olsun

Buraya Yorum Bırakabilirsiniz

XHTML: Kullanabileceğiniz Kod Etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>