DUYURULAR

  • Sitemiz yeni tasarımıyla hizmete başlamıştır.
  • Site hız ve performans yönüyle modifiye edilmiştir.
  • Sitemizde yasadışı hiç bir paylaşım yapılmamaktadır.
  • İçerikler hakkında itirazlarınızı iletişim sayfamızdan bizlere iletin.
  • Site iletişim sayfasından siteyle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Tıkla
  • Bu siteye sizinde katkılarınızı bekliyoruz. ...
  • Sitemizdeki içerikler için lütfen seviyeli yorumlar yapın,
  • Küfürlü, hakeretli şekilde konuşanlar siteden banlanacaktır.
  • Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Hot News
Anasayfa » Gündem » Suriye Bahane Hedef Türkiye
Gündem 2016
Bu savaş bahane hedef Türkiye

Suriye Bahane Hedef Türkiye

Haber Tarihi: 25 Şubat, 2016,Perşembe | | Kategorisi: Gündem

Büyük Ortadoğu Projesi şeklinde lanse edilen proje aslında paramparça edilmiş bir ortadoğu projesi. Bu algı oyunuyla bu proje güzel bir proje gibi gösterilmiştir. Fakat, bu proje Ortadoğu’da bulunan tüm ülkeleri birbirine çarpıştırarak/kırdırılarak ortaya israil benzeri ABD güdümlü devletler ortaya çıkarmak. Bu konuda istisna olarak Rusya’ya sus payı olarak  Suriye’de verildi veya  ABD ile anlaşıldı denebilir.

Bu planının tamamlanması için bölgenin 2 güçlü ülkesinin bir şekilde karşı karşıya gelmesi gerekiyor. Ama ABD Rusya’yı da bu bölgeye bir şekilde soktu, Bu üç ülke bir yerde karşı karşıya geldi mi? ABD için tadından yenmeyecek bir sonuç ortaya çıkacak. Son zamanlarda sivrilen bu üç devlet bu şekilde elimine edildiğinde bu bölge olduğu gibi ABD’ye kalacak. Artık ABD’nin eski gücü yok, Kara gücü ile bu bölgeye girmenin maddi olarak külfetini kaldıramayan bu devlet sanki Bizansın son zamanlarında yaptığı Ali Cengiz oyunlarına başvuruyor.

Bir bakıma ABD  Bizans Entrikalarını bu bölgede uyguluyor. Ortadoğunun yükselen güçleri bir şekilde elimine edilerek, birbirine düşürtülüp savaştırılması ve bitkin düşecek ülkelerin işgali ve etnik parçalara ayrılması istenmektedir. Suriyede’ki karışıklık Turkiye’ye buradan İran’a yansıtılarak bu coğrafya YANGIN yerine çevrilmeye çalışılıyor. Bu noktada kullanılan güçlerden öne çıkanı/figuranı/piyonu ise IŞID/PYD/YPG/PKK benzeri örgütler oluyor.

Amerika’nın maddi olarak altından kalkamayacağı bu işin taşeronu ise şu anda PYD/YPG/PKK. Sonuç olarak bu bölgede yaşanan OLAY/MESELE  SURİYE, IŞID OLAYI DEĞİL, BUNLAR BAHANE EDİLEREK YANGIN TÜRKİYE VE İRANA SIÇRATILMAK, BU ŞEKİLDE BÖLGEDE TÜM RAKİPLER BİR ŞEKİLDE KIRDIRILIP/ZAYIFLATILIP/ELİMİNE EDİLİP   ABD’NİN BÖLGEYE KOLAY YOLDAN EL ATMASI  İÇİN ZEMİN HAZIRLANMAYA ÇALIŞILIYOR.

Lütfen aşağıdaki yazıları da bu kapsamda okuyun.

http://www.timeturk.com/bulent-yildirim-siradaki-hedef-turkiye/haber-106064
http://banuavar.com.tr/suriye-bahane-batinin-hedefi-turkiye-banu-avar/
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/isid-bahane-asil-hedef-turkiye-32021yy.htm
Suriye bahane esas hedef Türkiye?
http://gundem.millet.com.tr/teror-bahane-hedef-turkiye-haberi/1277262

Bu Konu İle İlgili Diğer İçerikler

468x60 REKLAM ALANI
Yorum Durumu: Yorum Yok
Sizinde bir katkınız olsun

Buraya Yorum Bırakabilirsiniz

XHTML: Kullanabileceğiniz Kod Etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>